Menu
Your Cart

ТЕЛЕВИЗОРИ

Бренд: Samsung Шифра: 1215899
Dijagonala 75'' / 189 cm  Maksimalna rezolucija 3840 X 2160 (UHD 4K)  Tip TV-a SMART  Tehnologija QLED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 400 cd/m2 Zvuk (W) 40  Bluetooth Da&..
79,790ден.
Бренд: Samsung Шифра: 1260708
Dijagonala 65“ / 165 cm  Maksimalna rezolucija 3840 X 2160 (UHD 4K)  Tip TV-a SMART  Operativni sustav Tizen  Tehnologija QLED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 400 cd/m2 Zvuk ..
81,490ден.
Бренд: Samsung Шифра: 1260709
Dijagonala 75'' / 189 cm  Maksimalna rezolucija 3840 X 2160 (UHD 4K)  Tip TV-a SMART  Tehnologija QLED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 400 cd/m2 Zvuk (W) 40  Bluetooth Da&..
108,000ден.
Бренд: Sony Шифра: 599872535
SCREEN SIZE (INCH, MEASURED DIAGONALLY) 85" (84.6") STAND WIDTH (STANDARD POSITION) 60.38 in (1,532 mm) WEIGHT OF TV WITHOUT STAND 98.1 lb (44.5 kg) VESA® HOLE PITCH(W X H) 15.75 x 15.75 in (400 x 400 mm) DIMENSION OF TV WITHOUT STAND (W X H X D) 74.88 x 42.88 x 2.88 in (1,899 x 1,089 x 71 ..
134,540ден.
Прикажи 25 до 28 од 28 (3 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.