Menu
Your Cart

TV Neo 50" 50VUS820 4K Smart LED HDMIx2/USBx1/DVB-T/C/Black

TV Neo 50" 50VUS820 4K Smart LED HDMIx2/USBx1/DVB-T/C/Black
Ново
TV Neo 50" 50VUS820 4K Smart LED HDMIx2/USBx1/DVB-T/C/Black
19,500ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 599267921
Model : 50VUS820 ( Vestel Ultra Smart )
Display 50" (126cm) Aspect ratio : 16:9
Screen resolution : 3840x2160 UHD HD
1400 hz CMP / Brightness level 350 cd /Viewing Angle 178 [°]
LED Direct Backlight (DLED)
HDR (HDR10, HLG)
Inputs :2 x HDMI ,USB , COMPOSITE,YPBPR , VGA.
Internet : SMART TV Open Browser (Netflix , HBBTV , Amazon Prime Video , Youtube)
Hotel Mode / Build In Wifi network card
Earphone Output
Sound : Dolby Audio Processing ( DAP )
Digital Tuner :DVB-T2/C
energy Class: A+
Remote Control


Гаранција: 24 месеци    

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.