Menu
Your Cart

TV Neo 32" 32VB220S HD Smart LED HDMIx2/USBx1/DVB-T/C/Black

TV Neo 32" 32VB220S HD Smart LED HDMIx2/USBx1/DVB-T/C/Black
Ново 2-3 Days
TV Neo 32" 32VB220S HD Smart LED HDMIx2/USBx1/DVB-T/C/Black
7,610ден.
  • Залиха: 2-3 Days
  • Шифра: 599269950

Model : 32-VB220S
32" Neo Smart LED TV with wi-fi built-in
Display Size: 32" (80cm); Aspect ratio :16:9
Screen resolution : 1366 x768 HD ready
200 hz CMP / Brightness level : 300 cd
Viewing Angle : 178°
Hotel Mode : ( Passive )
Inputs : 2 x HDMI , USB , Composite, Earphone Output
Digital Tuner : DVB-T/C
Audio Output (RMS) - 2 x 6W RMS
Energy Class : A +
Features - HBBTV , AMAZON PRIME VIDEO ,GOOGLE ASSISTANT option, WORKS WITH WIFI (INTERNAL) , NETFLIX
VESA: 75 x 75
HOTEL MODE (PASSIVE)


Гаранција: 24 месеци    

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.