Menu
Your Cart

Neo

Бренд: Neo Шифра: 599269950
Model : 32-VB220S32" Neo Smart LED TV with wi-fi built-inDisplay Size: 32" (80cm); Aspect ratio :16:9Screen resolution : 1366 x768 HD ready200 hz CMP / Brightness level : 300 cdViewing Angle : 178°Hotel Mode : ( Passive )Inputs : 2 x HDMI , USB , Composite, Earphone OutputDigital Tuner : DVB-T/CAudi..
7,610ден.
Бренд: Neo Шифра: 599267921
Model : 50VUS820 ( Vestel Ultra Smart )Display 50" (126cm) Aspect ratio : 16:9Screen resolution : 3840x2160 UHD HD1400 hz CMP / Brightness level 350 cd /Viewing Angle 178 [°]LED Direct Backlight (DLED)HDR (HDR10, HLG)Inputs :2 x HDMI ,USB , COMPOSITE,YPBPR , VGA.Internet : SMART TV Open Browser (Net..
19,500ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.