Menu
Your Cart

Sony

Бренд: Sony Шифра: 599877120
Display diagonal *109,2 cm (43")HD type *4K Ultra HD , Display technology *LCDLED backlighting typeDirect-LED , Native aspect ratio *16:9Native refresh rate50 Hz - Display resolution *3840 x 2160 pixelsTV tuner - DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2Smart TV - Android 11 / App distribution platform Go..
33,860ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.