Menu
Your Cart

Vivax

Бренд: Vivax Шифра: 1244751
Dijagonala 32'' / 80 cm  Maksimalna rezolucija 1366 X 768 (HD)  Tip TV-a NON SMART  Operativni sustav Nema  Tehnologija LED  TV tuner DVB-T2/C  Svjetlina 230 cd/m2 Bluetoot..
6,990ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1254192
Dijagonala 55'' / 140 cm  Maksimalna rezolucija 3840 X 2160 (UHD 4K)  Tip TV-a SMART  Operativni sustav Android  Tehnologija QLED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 280 cd/m2 Zv..
28,780ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1254198
Dijagonala 65“ / 165 cm  Maksimalna rezolucija 3840 X 2160 (UHD 4K)  Tip TV-a SMART  Operativni sustav Android  Tehnologija QLED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 320 cd/m2 Zvu..
42,500ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1192119
Dijagonala 32" / 82 cm  Maksimalna rezolucija 1366 X 768 (HD)  Tip TV-a NON SMART  Tehnologija LED  TV tuner DVB-T2/C  Svjetlina 215 cd/m2 Bluetooth Ne  Integrirani WiFi ..
7,680ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1244764
Dijagonala 32" / 82 cm  Maksimalna rezolucija 1366 X 768 (HD)  Tip TV-a NON SMART  Operativni sustav Nema  Tehnologija LED  TV tuner DVB-T2/C  Svjetlina 215 cd/m2 Zvuk (W) ..
6,990ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1000064
Dijagonala 32" / 82 cm  Maksimalna rezolucija 1366 X 768 (HD)  Tip TV-a NON SMART  Tehnologija LED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 240 cd/m2 Zvuk (W) 16  Bluetooth Ne&n..
7,680ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1192157
Dijagonala 50" / 127 cm  Maksimalna rezolucija 3840 X 2160 (UHD 4K)  Tip TV-a SMART  Operativni sustav Android  Tehnologija LED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 270 cd/m2 Zvuk..
24,340ден.
Бренд: Vivax Шифра: 1003755
Dijagonala 32" / 82 cm  Maksimalna rezolucija 1366 X 768 (HD)  Tip TV-a NON SMART  Operativni sustav Nema  Tehnologija LED  TV tuner DVB-T2/C/S2  Svjetlina 220 cd/m2 Integr..
7,680ден.
Прикажи 1 до 8 од 8 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.