Menu
Your Cart

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG
Ново 2-3 Days
Dijagonala 32" / 82 cm 
Maksimalna rezolucija 1366 X 768 (HD) 
Tip TV-a NON SMART 
Operativni sustav Nema 
Tehnologija LED 
TV tuner DVB-T2/C/S2 
Svjetlina 220 cd/m2
Integrirani WiFi Ne 
HDMI
USB
Komponentni ulaz Ne 
Kompozitni ulaz Da 
CI+ Da 
Digitalni audio izlaz (optički Ne 
Energ. učinkovitost EU 1062/10
VESA 200 X 100 
Energ. učinkovitost EU 2019/13


Гаранција: 24 месеци    

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.