Menu
Your Cart

TV Sony KDL-32W800 32" HD LED HDR Smart LED ANDROID/HDMIx2/USBx2/LAN/DVB-T

TV Sony KDL-32W800 32" HD LED HDR Smart LED ANDROID/HDMIx2/USBx2/LAN/DVB-T
Ново 2-3 Days
TV Sony KDL-32W800 32" HD LED HDR Smart LED ANDROID/HDMIx2/USBx2/LAN/DVB-T
20,240ден.
  • Залиха: 2-3 Days
  • Шифра: 599872198

Display - 32" (80cm) Android LED TV , Resolution 1366x768 , HDR
Inputs - 3x HDMI , 2x USB , 1x analog audio out , 1x SCART , 1x Component in , 1x Composite in , 1x Headphone 3.5mm jack , 1x Optical out , 1x Ethernet LAN , 1x RF In, 1x Card Slot CI +ll
Connectivity - WIFI , Ethernet , Bluetooth 5.0 Chromecast Built in
Audio Power output - 10 W
Vesa - 10 x 20 CM    

Гаранција: 24 месеци    

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.