Menu
Your Cart

TV Sony KD-55X80J 55" 4K Ultra HD Smart LED ANDROID/HDMIx4/USBx3/LAN/WiFi/DVB-C-T2-S2

TV Sony KD-55X80J 55" 4K Ultra HD Smart LED ANDROID/HDMIx4/USBx3/LAN/WiFi/DVB-C-T2-S2
Ново 2-3 Days
TV Sony KD-55X80J 55" 4K Ultra HD Smart LED ANDROID/HDMIx4/USBx3/LAN/WiFi/DVB-C-T2-S2
44,990ден.
  • Залиха: 2-3 Days
  • Шифра: 599871895

Model :KD55X80JCEP
Screen Size : 55 " ( 139 cm )
Resolution : 3840 x 2160
SMART TV : Yes
4K HDR PROCESSOR X1™
TRILUMINOS PRO™
OBJECT-BASED HDR REMASTER
4K X-REALITY™ PRO
MOTIONFLOW™ XR
Connection : HDMI x 4 / USB x 2 /headphone / Digital Audio / Composite Video / RF / Bluetooth vers.4.2 / Wifi
X-BALANCED SPEAKER
GOOGLE TV / WORKS WITH APPLE AIRPLAY / APPLE HOMEKIT
VOICE SEARCH / CHROMECAST BUILT-IN
LIGHT SENSOR / SMART REMOTE
DOLBY VISION® AND DOLBY ATMOS®
vesa : 300 x 300    

Гаранција: 24 месеци    

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.