Menu
Your Cart

Android TV Box

Бренд: Other Шифра: 599869450
Hardware System: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X3 Core: Cortex A55,Quad Core RAM Type: 4GB DDR3 Storage: 32GB Max. Extended Capacity: 64G Communication 5G WiFi: Yes WIFI: 802.11 a/b/g/n/ac,2.4G /5G dual-band Wifi Bluetooth: 4.0 LAN: 10/100Mbps Media Decoder Format: H.263,H.264,H.26..
3,990ден.
Бренд: Other Шифра: 599867582
General System: Android 8.1 CPU: Amlogic S905X2 Core: Cortex A53,Quad Core RAM Type: DDR4 Max. Extended Capacity: 128G Media Supported Decoder Format: H.264,H.265 Audio format: AAC,AC3,DDP,DTS,FLAC,HD,MP3,OGG,TrueHD,WAV,WMA Video format: ASF, AVI,DAT,FLV,ISO,MKV,MOV,MPEG,MPG,VOB,RMVB,TS,..
4,150ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.